Nový podlahový automat BR35/12C

Obchádzanie prekážok pri čistení nebolo nikdy ľahšie. Jedným otočením volantu. Bez zdvíhania, bez tlačenia alebo ťahania, bez vynaloženia sily. S novým BR 35 /12 C s technológiou KART – Kärcher Advanced Response Technology – je čistenie potešením z jazdy. Riadenie ako pri aute a nízka hmotnosť robia z BR 35 /12 C extrémne agilný a mobilný stroj. Hlava valcovej kefy, ktorá sa do oboch smerov vytáča o 200°, dosiahne okraje a steny v každom uhle. Vezmite riadenie do svojich rúk.

Extrémne agilný a mobilný

Vďaka inovačnému konceptu riadenia KART – Kärcher Advanced Response Technology – dokáže BR 35 /12 C odísť od steny v 90° uhle. V prípade potreby aj smerom dozadu. Výškovo prestaviteľný volant umožňuje obsluhujúcej osobe každej výšky optimálny pracovný postoj. Sklápací riadiaci stĺpik zjednodušuje odkladanie počas prepravy. Na tento účel sú na stroji umiestnené a vyznačené uväzovacie body.

Rýchlejšie, dlhšie, ľahšie

Kompletne novo vyvinutá vysoko výkonná batéria umývacieho automatu BR 35 /12 C je extrémne ľahká. Takto dosiahnutá nižšia hmotnosť stroja citeľne zlepšuje manipuláciu a mobilitu, hlavne pri prechode cez stupienky. Veľmi krátke doby nabíjania (50 % = 1 h, 100 % = 3 h), možné čiastočné nabitie bez zníženia kapacity a trojnásobne dlhšia životnosť (v porovnaní s bežnými batériami) podporujú efektívnu prácu a bezpečnú investíciu.

Pohodlná obsluha ako pri luxusnej limuzíne

Volant nového BR 35 /12 C neposkytuje iba úplne nový pocit z jazdy, ale je zároveň aj informačnou centrálou. Sústredené sú tu hlavné ovládacie prvky a ukazovatele pre kefy, odsávanie, stupeň eco!efficiency a spínač pre čistú vodu. Ergonomicky optimálne a prehľadne. Nastavenie dávkovania vody je rovnako ľahko prístupné.

Trendové farby pre bezpečnú obsluhu

Žlté komponenty znamenajú každodennú obsluhu. Sivé prvky označujú servisné prvky. Jednotné farebné kódovanie Kärcher vylučuje akúkoľvek zámenu alebo prehliadnutie.

Perfektne znamená jednoducho a čisto

Lišta na rozvod čistej vody je pri BR 35 /12 C jednoducho prístupná a ľahko sa čistí. A pri výmene sacích stierok sa nemôžete pomýliť.

Geniálna hlava

Hlava valcovej kefy nového BR 35 /12 C je vynikajúca technická inovácia: vytáča sa horizontálne do oboch smerov zakaždým o 200 ° okolo riadiacej osi. Tým je každý bod pokrytý po celom obvode a mŕtvy uhol je pri čistení definitívne minulosťou. V parkovacej polohe sa kefa odľahčí a šetrí.

Efektivita, nasledujúci stupeň

Jedinečný stupeň Kärcher eco!efficiency je míľnikom na ceste k väčšej trvalej udržateľnosti: inteligentne využíva energiu a zdroje. V režime stand-by sa už nespotrebováva žiaden prúd a emisie CO2 sú menšie. Znižuje sa spotreba vody, produkuje sa menej špinavej vody. Súčasne sa predlžuje výdrž batérie, znižuje sa hlučnosť a viditeľne sa šetrí čas.

Likvidácia obratom ruky

Nádrž na špinavú vodu sa pri BR 35 /12 C vyberá úplne jednoducho a dá sa vyprázdniť prakticky do akejkoľvek výlevky.

Kvalita, diel za dielom

Dobré nápady si zaslúžia byť realizované kvalitne. Kvalitné spracovanie BR 35 /12 C okamžite padne do oka. Každá súčiastka a celý stroj sú testované na trvalý chod. A na to, aby bežal obzvlášť potichu.

Musíte to skúsiť.

Poznáte to z auta: Jedinečný pocit z jazdy najlepšie posúdite priamo v aute. Pretože nič nie je presvedčivejšie, než zobrať volant do vlastných rúk. Jednoducho si nový BR 35 /12 C riadne vyskúšajte. Teraz u Vášho predajcu Kärcher.

Perfektný bez predzametania

Vďaka zametacej funkcii BR 35 /12 C je možné upustiť od predzametania. Integrovaná nádoba na nečistoty pozbiera menšie nečistoty, ako sú kamienky, ústrižky, listy alebo triesky. Dobrý čistiaci výkon aj na štruktúrovaných plochách.

CMS Purus Award 2013

Náš nový kompaktný ručne vedený podlahový automat BR 35/12 C bol ocenený na Odbornom medzinárodnom veľtrhu pre čistenie, manažment budov a služby CMS 2013 s cenou Purus Award.V tomto roku bolo udelených celkovo 5 cien. Kärcher získal cenu v kategórií „Stroje“. 

Okrem iného boli rozhodujúcimi nasledovné charakteristiky:

  • Jednoduché čistenie medzi prekážkami
  • Žlté ovládacie prvky pre ľahkú obsluhu
  • Nízka hmotnosť pre jednoduchý transport