Eko!ogic


Kärcher sa považuje za lídra na trhu, ktorý ide príkladom. Trvalá udržateľnosť a ochrana životného prostredia sú pevnou súčasťou myslenia a konania a ústia do iniciatívy „eco!ogic“. S radom eco!ogic vyvinul Kärcher úplne novú generáciu strojov, v ktorej sa presvedčivo spája rafinovaná technika, vynikajúci výkon, jednoduchá obsluha a ekologické myslenie. Výsledkom sú maximálne efektívne a kvalitné stroje, ktoré šetria prírodné zdroje a udávajú nový trend.

 


Úspora vody
Zodpovedné zaobchádzanie s vodou sa stáva stále viac dôležitejším. Stroje eco!ogic od firmy Kärcher umožňujú cielenú a zodpovednú spotrebu vody.

 


Úspora energie
Efektívne využívanie energie je dôležitou výhodou strojov radu eco!ogic. Umožňuje to inteligentná a inovačná technika firmy Kärcher.

 


Šetrenie pitnou vodou
Využívaním dažďovej vody sa šetria cenné zdroje pitnej vody. Aj rad eco!ogic ponúka riešenia na využívanie alternatívnych vodných zdrojov.

 

       


Zníženie zaťaženia odpadovou vodou
Stroje Kärcher s dávkovaním čistiaceho prostriedku ako aj čistiace prostriedky eco!ogic prispievajú k menšiemu zaťaženiu odpadovou vodou.

 


Zodpovedný výber materiálu
Kärcher kladie dôraz na starostlivý výber materiálu, dbá na dobrú znášanlivosť so životným prostredím a vyhýba sa látkam, ktoré škodia životnému prostrediu a zdraviu, ako sú ftaláty alebo PVC.

 


Šetrenie materiálovými zdrojmi
Stroje eco!ogic sa vyznačujú ľahkými, ekologickými materiálmi, ako je recyklovaný plast alebo lepenka FSC. Obal neobsahuje styropor.

   

 

 

 


Nízka hlučnosť
Stroje eco!ogic od firmy Kärcher sa vyznačujú čiastočne zníženou hlučnosťou.

 


Efektívna filtrácia prachu

Vďaka spoľahlivej filtrácii prachu sa Kärcher stará o zdravé pracovné prostredie. To platí samozrejme aj pre nové stroje eco!ogic.

 


Príkladná recyklovateľnosť

Všetky stroje značky Kärcher sú z viac ako 90 % recyklovateľné, rovnako aj nový rad eco!ogic.

 

 

 

 

 


Dlhá životnosť

Zásadne vysoké štandardy kvality Kärcher zaručujú aj pri strojoch radu eco!ogic dlhú životnosť.

 


Jednoduchá oprava

Produkty značky Kärcher sa vo všeobecnosti opravujú jednoducho. To platí samozrejme aj pre stroje eco!ogic.

 


Dobrá disponibilita náhradných dielov

Samozrejme aj stroje radu eco!ogic profitujú z rozsiahleho servisu náhradných dielov spoločnosti Kärcher.