Parný čistič hore nohami? Uprace a vyčistí takmer za vás

Nevadí vám upratovať, ale zišiel by sa vám nový domáci pomocník, s ktorým by ste mali pocit, že to robí akoby za vás? Ak je toto aj váš prípad, ste na správnom mieste. Parný mop Kärcher SC 3 Upright EasyFix je určený pre všetkých, ktorí chcú mať pocit, že pohodlne mopujú, ale pritom upratovať a čistiť omnoho účinnejšie.

Keď sa tvrdá podlaha stáva najlepším kamarátom

Tvrdé podlahy sú pre niektorých postrachom, pre ostatných, ako napr. aj pre vás, sa stanú najlepším priateľom. Tento žltý fešák sa totiž postará v 3 nastaviteľných úrovniach sily o absolútne čistú podlahu. Pohodlne zničí aj naozaj odolné nečistoty, ako aj mierne znečistené podlahy.

Najlepšie na tom je, že to robí len prírodným spôsobom, teda vďaka vode. Zničí až 99,99 % bežných domácich baktérií a je tak 100 % bezpečný nielen pre vás, ale aj pre vaše deti alebo zvieratá, keďže je absolútne bez chémie.

Rýchle nahriatie = rýchle upratovanie

Tento parný čistič sa extrémne rýchlo nahreje (len za 30 sekúnd) a vodu môžete dopĺňať nielen pri vypnutom stroji, ale dokonca aj priebežne počas upratovania. Aktuálny stav zariadenia pritom prehľadne vidíte na LED ukazovateli, ktorý sa nachádza priamo na zariadení. Podlahová hubica EasyFix s mikrovláknovými utierkami zaručuje maximálne efektívne čistenie.

Máte doma krásny koberec po babičke alebo zo svojho obľúbeného obchodu? Ani v tom prípade nezostanete na suchu. Tento silák pomocou kobercového klzáka vráti život aj kobercovým vláknam, a nemusíte si pritom kupovať žiadne chemické zlepšováky. Život s ním vás bude baviť, pretože do roboty ľahko zapriahnete aj vaše ratolesti – je tu totiž aj detská poistka, ktorá zamedzí obareniu.

Jeho ovládanie je mimoriadne jednoduché a premyslené do posledného detailu. Dobre navrhnuté nemecké riešenia sa postarajú o skvelý zážitok a skutočne efektívne upratovanie. Ak ste pripravení zmeniť svoj prístup k upratovaniu, tak smelo do toho.