SC 1 Premium Floor Kit

Rýchlo poruke a perfektný na spontánne čistenie Nový ručný parný čistič značky Kärcher je príjemne kompaktný. Vďaka tomu sa dá odkladať v mieste používania – napríklad v malých kuchynských alebo kúpeľňových skrinkách. SC 1 je vždy rýchlo poruke, a tým sa ideálne hodí na spontánne použitie. Aj napriek svojej veľkosti je tento stroj veľmi výkonný a univerzálne použiteľný. Pomocou predlžovacích trubíc a podlahovej hubice sa ručný parný čistič premení na parný mop umožňujúci jednoduché čistenie podlahy.

SC 1 Floor Kit:

  • Vďaka kompaktnému tvaru sa jednoducho odkladá
  • Na čistenie až do hĺbky pórov v prípade potreby
  • Rýchlo pripravený na použitie
  • So súpravou na čistenie podlahy Classic

Hĺbkové čistenie bez chémie
Vďaka výkonnej kombinácii tlaku, rýchlosti a teploty možno ľahko odstrániť aj nepoddajné nečistoty bez použitia chemikálií. Mikroskopické častice pary prenikajú aj do ťažko prístupných kútov. Čistenie parou zaisťuje väčšiu hygienu a lepšie výsledky čistenia ako tradičné metódy čistenia s čistiacim prostriedkom.

 

* Zlikviduje 99,99% baktérií
Pri čistení s parnými čističmi Kärcher, silný parný výkon a vysoká teplota odstránia 99,99% bežných baktérií v domácnostiach. *

 

Multifunkčnosť
Jeden na všetko: Vďaka rozsiahlemu príslušenstvu si SC pohodlne a rýchlo poradí so širokou škálou čistiacich problémov v domácnosti. Horúca para v momente odstráni mastné a odolné nečistoty. Tak jednoduché a ľahké čistenie nikdy nebolo. **

SC 1 Floor Kit prehľadne

Výbava a úžitok parného mopu 2 v 1

Multifunkčné príslušenstvo
Podlahová hubica, ručná hubica, kruhová kefka a pod. Rozšírené príslušenstvo pre ešte cielenejšie odstraňovanie špiny.

Návlek na ručnú hubicu a utierka na podlahu z bavlny
Na dôkladné čistenie.

Detská poistka na zariadení
Chráni pred neodborným používaním.

Súprava na čistenie podlahy „Classic“
Na čistenie rôznych tvrdých podláh v domácnosti.

Ručné parné zariadenia majú všestranné využitie
Ručné parné zariadenia Kärcher sa dajú využívať všestranne, napríklad na čistenie podlahy (dlažby alebo PVC), armatúr, umývadiel, obkladačiek, okien, zrkadiel, odsávačov pary, varných dosiek.


* Pri dôkladnom čistení pomocou parného čističa Kärcher sa odstráni 99,99 % všetkých bežných domácich baktérií z bežných domácich tvrdých plôch.
** Pri dôkladnom čistení parným čističom Kärcher je čistiaci výkon lepší ako pomocou ručného mopu a čistiaceho prostriedku. Testované podľa medzinárodných výkonových noriem.