Umývacie automaty

Umývacie automaty so sediacou obsluhou

Vhodné od 1.500 m². Umývacie automaty Kärcher so sediacou obsluhou sú pohodlnou alternatívou k veľkým ručne vedeným strojom. Vďaka malej šírke sú obzvlášť obratné!

 

Umývacie automaty so stojacou obsluhou

Pri týchto strojoch stojí obsluhujúca osoba na nášľapnej doske. Inovatívny koncept stojacej obsluhy zabezpečuje hospodárnosť a vysokú pracovnú motiváciu

 

Ručne vedené umývacie automaty

Rýchle čistenie malých plôch: Umývacie automaty sa medzi jednotlivých návštevami zákazníkov starajú o žiarivú čistotu. Už od 100 m² sú hospodárnejšie ako bežné stieranie podlahy na mokro.

 

Kompaktné umývacie automaty

Ľahký pohyb a jednoduchá obsluha. Tieto umývacie automaty sú najlepšie vhodné na použitie na stredných a väčších tvrdých plochách. Pre lesklé výsledky.

 

Jednokotúčové stroje

Jedno, či ide o tvrdé plochy alebo textilné podlahové krytiny. V Kärcheri zaručene nájdete vhodný jednokotúčový stroj. Mám stroje na každé špeciálne a univerzálne použitie.

 

Čističe eskalátorov

Stroje na základné a udržiavacie čistenie pohyblivých schodov a pohyblivých chodníkov.

 

Stroje na čistenie schodov

Kompaktné umývacie automaty poháňané zo siete s kotúčovou technológiou na drhnutie, šampónovanie, leštenie a kryštalizáciu rozličných podlahových krytín, ako sú schody alebo parapetné dosky.

Leštiace stroje

Ultra vysokorýchlostný stroj BDP 50/1500 C dosahuje až o 30 % vyššiu produktivitu ako obvyklé vysokorýchlostné stroje pri leštení hladkých podláh s vysokým leskom.
 

Podlahové automaty

Lesknúť sa budú dokonca aj škáry. Podlahové automaty čistia s vysokým prítlakom, odstraňujú povrchové vrstvy a leštia nerovné a hladké podlahy alebo šampónujú koberce.