V zime ku krbu aj v lete do kôlne. Už ste videli vysávač popola?

Keby bol Fénix Kärcher, tak by zo žiadneho popola nemusel vstávať – celý by ho totiž predtým povysával. 🙂 Aj tak sa dá začať náš dnešný článok, ktorý bude venovaný zaujímavému prístroju, vysávaču na popol a tuhé hmoty Kärcher AD 4 Premium. Kde všade sa dá takýto stroj použiť?

Vysávanie vysávačom popola Kärcher AD 4 Premium

Silák naslovovzatý

Tento špeciálny vysávač má 600-wattovú turbínu, vďaka čomu dokáže spoľahlivo odstrániť akékoľvek zvyšky popola aj z tých najzastrčenejších miest niekde pri kozube. Napriek tomu, že popol rád zafarbí a zašpiní všetko navôkol, vy v ohrození nebudete, je tu totiž systém na rýchle a pohodlné vyprázdňovanie nádoby so špinou bez toho, aby ste s ňou prišli do kontaktu.

Nemusíte sa báť dokonca ani straty výkonu pri upchatom filtri. Takzvaný oklepávač filtra sa postará o to, že ten bude vždy dokonalo čistý a tak výkonu nebude nič brániť v jeho práci – ničení nečistôt.

Vysávanie popola z krbu vysávačom

Nehorľavé nehorí

Všetky relevantné časti vysávača sú vyrobené z nehorľavých a stopercentne bezpečných materiálov, a tak ani horúci popol nevyvedie tohto siláka z miery. Keď budete unavení alebo keď jednoducho dokončíte prácu, saciu hadicu aj s podlahovou hubicou prosto opriete a nič nespadne, je tu totiž praktický držiak.

Tento Kärcher sa ideálne hodí na dlhé zimné večery, kedy je toho popola v domácnostiach vybavených krbom rozhodne viac. Na druhej strane, ide o všestranný prístroj, pretože vám spoľahlivo pomôže povysávať aj zvyšky teplého či studeného popola aj po použití vonkajšieho alebo vnútorného grilu.

Vysávač na popol použitie na vysávanie v dielni

Ak máte radi jednoduchosť, tento vysávač popola je pre vás

Po zvyšok roka, v tzv. „medzisezónach“, môže tento vysávač suplovať rolu klasického vysávača, vždy ale budete vedieť, že vás podrží aj v tých horúcich chvíľach. Okrem toho je tento vysávač aj úsporný a naozaj jednoducho sa s ním manévruje, takže ovládať ho zvládne prakticky ktokoľvek.

Kto si trúfne vyskúšať tohto Fénixa medzi vysávačmi?