Zavlažovanie

Zásuvné hadicové systémy

Napojiť, spojiť, odpojiť a opraviť: Pre všetky dostupné klik-systémy a bežné priemery hadíc má Kärcher vo svojom sortimente vhodné spojovacie diely.

Postrekovače a striekacie pištole

Postrekovače a pištole – presne na cieľ od plného prúdu až po rozprašovanú hmlu. Absolútny zásah. Záhradné postrekovače a pištole Kärcher presviedčajú ergonomickým dizajnom a veľmi pohodlnou obsluhou. Tvar rozstrekovaného prúdu sa dá prestavovať podľa potreby.

Zavlažovače

Zavlažovače – technika, ktorá srší nápadmi. Zavlažovanie až do najvzdialenejšieho kúta. Vďaka rôznorodému výberu zavlažovačov ponúka nájdete vždy to správne riešenie pre veľké a malé, rovné aj svahovité záhrady.

Hadice a odkladanie hadíc

Hadice a odkladanie hadíc – vždy dobre navinuté. Záhradné hadice Kärcher sú extrémne flexibilné, robustné a odolné voči prelomeniu. Najmodernejšie hadicové vozíky umožňujú ich rýchle navíjanie a odvíjanie. Ošetrovaniu záhrady tak nestojí nič v ceste!

Zavlažovacie automaty

Zavlažovacie automaty – samoobsluha pre vaše kvety. Aj keď ste na dovolenka, nemusíte sa obávať o záhradu: Zavlažovacie automaty od Kärcheru budú zavlažovanie riadiť presne podľa plánu.

Kärcher Rain System™

Perfekcionizmus vo vašej záhrade. Kompletná ponuka pre milovníkov rastlín. Špecialista na vodu Kärcher zabezpečuje flexibilné a cielené zavlažovanie. S našim sortimentom vaša záhrada skutočne rozkvitne! Zaručujeme dlhú životnosť a maximálnu kvalitu.

 

Možnosti využitia zavlažovania